Menu:

 • Nářezové centrum

  Řezání provádíme na stroji značky HOMAG. Optimalizaci, umístění dílců do plochy s ohledem na úsporu materiálu a času, zajišťuje nejnovější program CUT Rite V10.

  Zjistit více

 • Kuchyňské linky na zakázku

  Zakázková výroba kuchyní je součástí našich služeb.

  Zjistit více

 • POSTELE

  Vyrábíme postele převážně z masivního dřeva, nebo z lamina. Manželské postele, jednolůžkové i dětské postele. Lze vyrobit i jakékoli jiné řešení, například patrové postele.

  Zjistit více

 • EXPOZICE A STÁNKY

  Vaši stavbu expozic a stánků pro výstavy a veletrhy zrealizujeme dle vašich požadavků nejen u nás, ale i v zahraničí. Máme bohaté zkušenosti v tomto oboru.

  Zjistit více

Okna, dveře

 • Vchodové dřevěné dveře a dřevěná okna mají svoje kouzlo a jsou vizitkou každého domu.Okna a dveře ze dřeva jsou vhodné pro všechny stavby, rodinné domy i nízkoenergetické a nabízejí vysokou úsporu energie a dlouhou životnost. Okna i dveře vynikají svou elegancí, příjemným designem i špičkovými vlastnostmi, které jsou dlouhodobě ověřené. Jsou přírodní, ekologicky nezávadné, tvarově stálé a mají výborné tepelně izolační a zvukově izolační vlastnosti. Z používaných materiálů k výrobě oken a dveří mají nejnižší tepelnou roztažnost a další výhodou je snadná opravitelnost (nemusí se měnit celé okno). Použití dřevěných oken a dveří je ideální investice, jelikož mají také velkou pevnost, vysokou prodyšnost a možnost velkého výběru odstínů povrchové úpravy i impregnace, která výrazně prodlužuje životnost oken i dveří. Dodáváme i udržovací sady včetně návodu na ošetřování povrchových úprav.
 • Vyrábíme klasická dřevěná okna, euro okna, kastlíková okna, dřevění vstupní i interiérové dveře a posuvné stěny dle individuálních požadavků zákazníka v různých tvarech, velikostech, barvách včetně kování, skladby skla apod. Dále vyrábíme garážová vrata sekční i klasická, dřevěné brány apod.


KONTAKTUJTE NÁS

form.jpg

Provozovna Čebín
ico-point.png   664 23 Čebín 569 - Horní areál ZD
ico-phone.png   +420 601 366 686
Sídlo kanceláře
ico-point.png   664 23 Čebín 569 - Horní areál ZD
ico-phone.png   +420 602 710 942