Menu:

 • Nářezové centrum

  Řezání provádíme na stroji značky HOMAG. Optimalizaci, umístění dílců do plochy s ohledem na úsporu materiálu a času, zajišťuje nejnovější program CUT Rite V10.

  Zjistit více

 • Kuchyňské linky na zakázku

  Zakázková výroba kuchyní je součástí našich služeb.

  Zjistit více

 • POSTELE

  Vyrábíme postele převážně z masivního dřeva, nebo z lamina. Manželské postele, jednolůžkové i dětské postele. Lze vyrobit i jakékoli jiné řešení, například patrové postele.

  Zjistit více

 • EXPOZICE A STÁNKY

  Vaši stavbu expozic a stánků pro výstavy a veletrhy zrealizujeme dle vašich požadavků nejen u nás, ale i v zahraničí. Máme bohaté zkušenosti v tomto oboru.

  Zjistit více

Kuchyně

 • Zakázková výroba kuchyní je součástí našich služeb. Nabízíme nezávazný poradenský a konzultační servis v uspořádání komponentů i výběru materiálu a vnitřního vybavení, doplňků i kování včetně zpracování návrhů v 3D provedení. Vaši kuchyni doplníme o celou škálu doplňků - osvětlovací rampy, výsuvy, polovýsuvy, baterie, úchytky, odpadkové koše, drátěné programy, barové pulty, pracovní desky atd. Nabídneme Vám i široký sortiment vestavných kuchyňských spotřebičů od renomovaných firem - WHIRLPOOL, AEG, BOSCH, ELECTROLUX, GORENJE, SIEMENS, ZANUSSI a řadou dalších.
 • Kuchyňská dvířka jsou jedním z nejdůležitějších estetických prvků nové kuchyně. V naší nabídce máme tradiční dvířka z lamina, foliedýhy, ale i dřevěná kuchyňská dvířka z masivu nebo lakovaná kuchyňská dvířka ve vysokém lesku. Výplň kuchyňských dvířek může tvořit například dřevěný výplet, skleněné vitráže, nebo drátěné sklo, apod.
 • Nabízíme odborné zaměření přímo na místě budoucí kuchyně, realizaci výroby včetně následné montáže a popřípadě odborné zapojení elektrospotřebičů servisním technikem a zapojení vodoinstalace odbornou firmou.


KONTAKTUJTE NÁS

form.jpg

Provozovna Čebín
ico-point.png   664 23 Čebín 569 - Horní areál ZD
ico-phone.png   +420 601 366 686
Sídlo kanceláře
ico-point.png   664 23 Čebín 569 - Horní areál ZD
ico-phone.png   +420 602 710 942