Menu:

 • Nářezové centrum

  Řezání provádíme na stroji značky HOMAG. Optimalizaci, umístění dílců do plochy s ohledem na úsporu materiálu a času, zajišťuje nejnovější program CUT Rite V10.

  Zjistit více

 • Kuchyňské linky na zakázku

  Zakázková výroba kuchyní je součástí našich služeb.

  Zjistit více

 • POSTELE

  Vyrábíme postele převážně z masivního dřeva, nebo z lamina. Manželské postele, jednolůžkové i dětské postele. Lze vyrobit i jakékoli jiné řešení, například patrové postele.

  Zjistit více

 • EXPOZICE A STÁNKY

  Vaši stavbu expozic a stánků pro výstavy a veletrhy zrealizujeme dle vašich požadavků nejen u nás, ale i v zahraničí. Máme bohaté zkušenosti v tomto oboru.

  Zjistit více

Interiéry

 • Provádíme kompletní návrh, výrobu a montáž pro obchodní, administrativní, občanské a bytové interiéry, vybavení interiérů pro bankydomácnosti, firmy, kanceláře, restaurace, penziony, hotely, školy a školky, internáty, zdravotnická a sociální zařízení, ordinace, kostely, sportovní kluby, prodejny apod. Vyrobíme Vám kuchyňské linky na míru včetně dodání vestavěných spotřebičůvestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací sestavy, ložnice, postele, dětský nábytek, stoly, skříně, komody, konferenční a televizní stolky, předsíně, koupelnový nábytek, botníky, knihovny, police, vybavení obchodů stojany a regály i prodejní pulty, vchodové a interiérové dveře včetně obložek, dřevěná okna, vrata, výkladce, prosklené stěny, nášlapy, schodiště, portály, podlahy, obklady stěn apod. Veškeré naše výrobky dodáváme včetně návrhu a montáže.
 • U návrhu interiéru je důležité, aby výsledné dílo odpovídalo nejen naší představě, ale aby stejnou měrou odráželo přání a potřeby zákazníků. Zhotovení návrhu interiéru je vždy nezávazné a samotná realizace není podmínkou. Pokud se nám však rozhodnete důvěřovat, zajistíme Vám nezávaznou cenovou nabídku.


KONTAKTUJTE NÁS

form.jpg

Provozovna Čebín
ico-point.png   664 23 Čebín 569 - Horní areál ZD
ico-phone.png   +420 601 366 686
Sídlo kanceláře
ico-point.png   664 23 Čebín 569 - Horní areál ZD
ico-phone.png   +420 602 710 942